Bilgi Almak İçin: 0312 245 2 245 İletişimde Kalın:

Uzaktan Eğitim Sürecimiz

DUYURU

01.04.2020

Dünya küresel bir sağlık problemi ile karşı karşıya.Bu küresel sorunla, ulusal mücadelemiz devam ederken, bir kez daha insan sağlığından daha değerli hiçbir şeyin olmadığını anladık.

Bu sıkıntılı günleri hep birlikte geride bırakacağımıza yürekten inanıyoruz.

30 Mart 2020 tarihinden itibaren başlattığımız Uzaktan Eğitim Programımızı tüm kademelerimize yaygınlaştırarak uyguluyoruz.Ders saatleri belirlenirken her kademelerin akademik gereksinimleri ve öğrencilerimizin yaş gruplarına göre ekran karşısındaki dikkat süreleri göz önünde bulundurulmuştur.Ders içeriklerimiz ve materyallerimiz öğretmenlerimiz tarafından MEB müfredatı paralelinde büyük bir titizlikle oluşturulmaktadır. Derslerimiz idarecilerimiz tarafından takip edilmektedir. Amacımız ;öğrencilerimizin bu süreçte akademik anlamda eksik kazanımlarını en aza indirgemek ve okulla olan bağlantılarının kopmasını engellemektir.

Uzaktan eğitim programımızla ilgili olarak teknik alt yapımızı sağlamlaştırmak ve çeşitlendirmek amacıyla sürekli olarak alternatif teknolojileri değerlendirmekteyiz. Uzaktan eğitim sürecinde doğabilecek teknik sorunları en aza indirgemeye çalışıyoruz. Fakat ülke genelinde eğitime duyulan ihtiyacın artmasında yetersizlikleri, evdeki internet hızları da bazen bu süreci olumsuz etkileyebilmektedir.

Okulla ilgili herhangi bir süreçle ilgili bizlere gerek okul, gerekse iletişim araçları, sosyal medya hesaplarımız EduWiser Sistemimiz yahut web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Eryaman Koleji ailesinin bir parçası olan siz değerli velilerimiz;bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

En kısa zamanda bu süreci en hasarsız biçimde atlatmayı okulumuzun yeniden çocuk sesleriyle şenlenmesini ve okulumuzda çalacak ilk ders zilini büyük bir heyecanla bekliyor kucak dolusu özlemlerimizi sizlere iletiyoruz.

Eryaman Koleji olarak siz değerli çalışanlarımıza, velilerimize ve öğrencilerimize sağlık ve esenlikler diliyor saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz.

 

Okul Yönetimi
Eryaman Koleji